Request a demo
Products:
Commissioning software Completion management software
Pricing:
Commissioning software Completion management software Request a demo
Core utilities:
CxAI Agents for automation System and Test view Checklist for Cx and QA/QC Punch list and issue management Planning and scheduling Dashboards and analytics Your Template Center AI LLM engine for checklists Review and markup files 3D model viewer
Industries:
Construction projects Data centers Oil & Gas Mechanical Manufacturers
Learn:
Blog Cx newsletter Commissioning 101 The book about commissioning
Support:
Help articles and information Live chat-support Contact-us Talent
← All posts

Velkommen til Lasse Hartlev

CFO, Partner, Strategisk rådgiver


Vi er stolte af at kunne præsentere det nyeste medlem af Cx Planner's team: Lasse Hartlev!

Vi har I Lasse fået en ufattelig stærk økonomisk tovholder, med en uddannelse som statsautoriseret revisor, strategisk viden i udvikling af firmaer og en evne til at se muligheder som få.

Lasse er en stor kapacitet, som formår at se 3 skridt frem, hvilket bl.a. har sikret, at Cx Planner er på forkant med tilsynsplaner, KS, mv.

Lasse Hartlev:

Jeg er nu officielt blevet en del af Cx Planner, som leverer digitale værktøjer til Commissioning og Opgavestyring til Byggeindustrien.
Det bliver en fornøjelse at være med til at skalere virksomheden, som allerede er i fuld gang med både nye funktionaliteter og nye kunder - jeg glæder mig til den fortsatte vækstrejse.

Lasse Hartlev, ny CFO og partner i Cx Planner

På vegne af teamet bag Cx Planner - velkommen Lasse!

Thomas Toftgaard Jarløv
- Cx Planner

Cx-community

Become part of our Cx-community and get info and learning material about the commissioning process.